Які вживані автомобілі легко продати на українському вторинному авторинку?

8

Складено список вживані автомобілів різних вікових груп, які українцям вигідно завозити в Україну для подальшого перепродажу після закінчення заборони на відчуження.

Фахівці консалтингової компанії Auto-Consulting проаналізували, які вживані автомобілі українці купують зараз найчастіше. А значить, ці автомобілі вигідно завозити зараз за зниженими акцизами, щоб потім було легко їх перепродати на вторинному ринку.

Залежно від віку рейтинг фаворитів ввезення вживані автомобілів виглядає наступним чином:

До двох років: Toyota Camry, Corolla, RAV4, Highlander і Land Cruiser Prado, Volkswagen Golf, Passat, Touareg, BMW X5 і Audi Q7, Mazda6.

3 – 5 років: Volkswagen Polo, Ford Focus і Volkswagen Passat, Toyota Camry і Corolla, і Ford Fiesta, Volkswagen Touareg і Golf і Toyota Land Cruiser Prado.

6-7 років: Volkswagen Passat, Ford Focus і Toyota Corolla, Volkswagen Golf, Lexus RX, Toyota Land Cruiser Prado, BMW X5, Renault Megane, Honda Accord, Mercedes-Benz Е-класу (кузов W212), BMW 5-серії, Audi 6 і Toyota RAV4.

Варто відзначити, що і в цій, і в інших вікових категоріях заслуженою популярністю на вторинному ринку користуються моделі KIA, Hyundai, Nissan, Skoda, Mitsubishi, Chevrolet, SsangYong і Geely. Але їх (так само, як ЗАЗи і ВАЗи) навряд чи будуть завозити до нас із Західної Європи. Хоча б тому, що і в Україні ціни на авто цих марок розумні. І при перепродажі на них багато не заробиш. А якщо везти для себе, економія, швидше за все, не перекриє витрачених зусиль.

Ще одне застереження – про Toyota Land Cruiser і Toyota Prado. Ці моделі, якщо і будуть до нас везти за зниженими акцизами, то не з Європи, а з Арабських Еміратів.

загрузка...