Евгений Горохов
Редактор ленты новостей

Як за рік зекономити 200 тисяч гривень на електромобілі Tesla

Як за рік зекономити 200 тисяч гривень на електромобілі Tesla

Відомий львівський ресторатор Андрій Худо, який користується електромобілем Tesla понад рік, поділився враженнями від експлуатації цієї автівки і розповів про те, як можна зекономити на пальному до 200 тисяч гривень. Про це Худо повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«В день авто проїжджало 100-150 км і заряду повністю вистачало (номінально я заряджав близько 80+% батареї, це десь 330 км), ще й залишалось на наступний день. В середньому споживання в мене вийшло 255 Вт/км. Якщо перевести це в загальне споживання, то за рік я витратив близько 8,55 тисяч кВт. Враховуючи поїздки Європою, де я заряджався на суперчарджерах, та зарядки в ресторанах чи офісах в Україні, то витрати на електроенергію за рік менші 10 тис грн. Перед тим я їздив на Mercedes-Benz G-klass з споживанням в середньому десь 23 л/100км бензину А95. ‪ОККО (я заправлявся завжди на цих ‪‎АЗС) тисяч 150-200 за рік не дозаробило», — повідомив Худо.

Також Худо розповів і про недоліки, які має цей автомобіль, серед яких він відмітив лише роботу ручок та дзеркал. «Є питання по ручках з лівої сторони, чомусь барахлять і ліве дзеркало зимою при великих мінусах теж трохи буксувало, та й Tesla рекомендує заїжджати на сервіс 1 раз в рік, але не пізніше 40 тис км пробігу», — написав Худо.

Читайте также:  В 2023 году появится хэтчбек Tesla стоимостью $25,000

Нагадаємо, директор з маркетингу групи компаній «АІС» Сергій Боровик прогнозує зростання продажів на автомобільному ринку не менше, аніж на 20%. За підсумками року планують продати не менше 55 тис. нових легкових автівок.