Як вберегтися від автокрадіїв: поради фахівців

0

В Україні процвітає викрадання автомобілів. Злодії працюють без упину — викрадають як елітні, так і бюджетні автівки.

До прикладу, лише у столиці за неповних два місяці своє авто втратили майже три сотні власників. Лише кожного десятого з них правоохоронці таки знайшли.

Від улюбленого авто у Світлани залишились кілька фото. Щоранку жінка відвозила трьох дітей до садочку. Та вже тиждень вона — пішохід. Про улюблене авто тепер нагадують лише фото у телефоні. Злодії вночі викрали машину з-під будинку, незважаючи на камери спостереження.

Сім’я лише нещодавно погасила кредит за автівку. Для цього знадобилося 3 роки. Із систем захисту на автомобілі була лише заводська сигналізація та іммобілайзер. Експерти з автобезпеки кажуть — цього недостатньо.

Щонайменше треба поставити 2 протиугінні системи — механічну і електронну. Деякі спеціалісти відкривають електронну, а деякі — саме механічні. І якщо людина поставила обидві системи — то є вірогідність лишити машину на місці, — каже експерт з безпеки Сергій Пагер.

Найкраще додатково захистити коробку передач та капот, а ще — наклеїти захисну плівку на скло. Це не врятує машину від крадіжки на всі сто, але суттєво збільшить час, необхідний на викрадення авто. Лише торік їх в Україні викрали 11 324. Найчастіше жертвами стають власники ВАЗ, Toyota, Mercedes, BMW та Mitsubishi.

Читайте также:  ТОП-10 советов по экономии бензина, которые реально работают

Захистити авто від крадіжки можна і креативом — вдосконаливши його візуально. Таке авто і на видному місці не заховаєш і повз поліцейський патруль проїхати теж навряд чи вдасться.

Світлана звернулась до правоохоронців і паралельно намагається відшукати своє авто самотужки: розміщує оголошення у соцмережах і клеїть листівки на вулицях. У кращому випадку поліція повертає законним власникам лише третину вкрадених автівок.