В Україні показали новий бронеавтомобіль. Фото

33

Сьогодні, 24 березня, з нагоди 25-річчя СБУ президент України Петро Порошенко відвідав тренувальну базу спецпідрозділу Служби безпеки України «Альфа».

Президент України Петро Порошенко 24 березня відвідав тренувальну базу спецпідрозділу «Альфа», де відбулися урочистості з нагоди 25-річчя Служби безпеки України.

загрузка...

Президент також ознайомився з новітньою технікою і озброєнням підрозділу СБУ, де був також показаний новий бронеавтомобіль. Під час свого виступу Петро Порошенко стояв біля трьох бронеавтомобілів, які нещодавно надійшли на службу в СБУ. Два з них, що стоять по краях добре відомі – це бронеавтомобілі KрАЗ «Спартан», складені на шасі Ford-550 спільно з канадсько-еміратською компанією Streit Group.

На особливу увагу заслуговує бронеавтомобіль темно-сірого кольору, що стояв у центрі. Найімовірніше, його також складено на американському шасі Ford-550. Про це свідчать і характерні пропорції, і деякі деталі шасі. А щодо бронекорпуса, то його виробило одне з вітчизняних підприємств. Це може бути і столичне НВО «Практика», а також ТОВ «Українська бронетехніка».

загрузка...