SsangYong готує електричний позашляховик

2

SsangYong Motor Company планує розробити кілька нових моделей, які будуть працювати від електричної силової установки.

Перший електрокар SsangYong офіційно дебютує в 2019 2020 році. Про це інформує британське видання Autocar з посиланням на офіційного представника бренду, пана Пола Вільямса.

Під час бесіди з журналістами представник корейської марки зазначив: «Я бачив плани по введенню електричних транспортних засобів. Ми побачимо їх на ринку десь в 2019 або 2020 році».

У найближчі три роки компанія планує представити три новинки. За попередніми даними, всі вони отримають електричні модифікації. Наприклад, зовсім скоро компанія повинна викотити серійну версію концепту SsangYong SIV-2. Прототип виконаний в тому ж стилі, що й компактна модель B-класу Tivoli. SsangYong SIV-2 – так званий «м’який» гібрид: електромотор-генератор потужністю 10 кВт (13,6 к. с) допомагає бензиновому турбомотору, об’ємом 1,5 л, при розгоні.

Крім того, в 2019 році корейська марка планує представити позашляховик SsangYong Korando нового покоління. Найімовірніше, цей автомобіль також отримає повністю електричну версію. Можливий запас ходу – близько 300 км. Інші подробиці про новинки, поки триматися в секреті. Відомо, що силова установка для нового позашляховика корейського бренду буде розроблена компанією Mahindra & Mahindra. Зовнішність машини зроблять схожим на концепт SsangYong XAV-Adventure, прем’єра якого відбулася в минулому році, на автосалоні у Франкфурті.

Читайте также:  Уже скоро в Украине значительно подорожают электромобили

Варто нагадати, раніше повідомлялося, що в лінійці корейської марки з’явиться електричний позашляховик, відомий під назвою SsangYong C300. В модельному ряді компанії цей автомобіль займе місце між SsangYong Tivoli і SsangYong Tivoli XLV. Над дизайном моделі веде роботу фірма Pininfarina, яку придбала Mahindra & Mahindra.