Игорь Григоров
Живет автомобилями и путешествиями

Преемники ГАИ не оплошали: Водитель рассказал приключившуюся с ним историю (фото)

2542
Преемники ГАИ не оплошали: Водитель рассказал приключившуюся с ним историю (фото)

Новая дорожная полиция совсем недавно вышла на украинские дороги, и уже успела «отметится». В Сети обсуждают публикацию пользователя Nem Nemezis, выложенную в паблике «Автомобильный Киев». Мужчина рассказал занятную историю о поведении дорожной полиции и реализации тех обещаний, которые давало руководство МВД при создании нового подразделения. Далее приводим пост без каких-либо изменений со стороны редакции.

«14.06.2017 виїжаю з Зборова, за кущами вже чекають оборотні в поліцейскій формі, яків вчора офіційно знову вишли на дорогу. Зупиняють екпедитора який розвозить хліб по магазинах, про щось спілкуються, той біжить до машини і несе їм хліб і булкУ)) Це все бачу я — шок, ненавись,розумію що теж хочу булку. Зупиняюсь, біжу до оборотнів, намагаюсь віджати і собі булку. НЕ вишло, оборотні жадні, хліб викидають в траву, потім ховають в машину, не діляться. Прошу предявити посвідчення, показуть — в посвідченні гроші! Взятка! — подумав я. Жінка дала на обід — відповів мусор. 1000 грн — 2 пятсотки… По Гейко видно, він добре їсть, можливо і правда. Чому в кущах? Чому стоїмо з порушенням ПДД? Де протокол на експедитора, чому відпустили? Відповідь — в нас виклик. Тікають. Їду в мусарку, шукаю начальника. Пояснюю що бачив, розмова була в стилі хлопці їсти хотіли, гроші в повсідченні його — жінка дала, стояли правильно в кущах,на повороті. Вияснилось, що це колишні ДАІшники, які чудом пройшли переатестацію, я б хотів подивитись як «крихітка» Гейко (вига тушки приблизно 130 кг і ріст 165см) підтягується 10 раз, віджимається і біжить крос. Спочатку захищав, потім сварив, обіцяв розібратись. Вийшов, ніц не порішав, все ще хочу булки…
А всіх автомобілістів вітаю з поверненням заробітчан на дороги, будьте пильні, будуть просити комбасу — включайте камеру, хліб у них вже є», — пишет Nem Nemezis.