Планують посилити покарання для порушників ПДР

7

Влада Польщі запропонували посилити покарання для водіїв, які не дотримуються правил дорожнього руху.

Міністерство Юстиції Польщі підготувало законопроект про посилення покарань за порушення правил дорожнього руху. Одне з найбільш істотних покарань запропоновано ввести для водіїв, які намагаються сховатися від поліції після вимоги зупинитися для перевірки документів.

загрузка...

За словами заступника міністра юстиції Польщі Міхала Вуйціка, в законопроекті запропоновано розцінювати спробу втекти від поліції після вимоги зупинитися не як порушення ПДР, а як злочин, за яке буде загрожувати тюремне ув’язнення терміном до 5 років. Крім того будуть посилені покарання для п’яних водіїв – ініціаторів ДТП. Якщо в такий аварії будуть важко поранені чи загиблі, винуватця покарають тюремним терміном до 2 років. Нарешті, термін давності порушень ПДР буде збільшений до трьох років.

Віце-міністр також заявив, що законопроект про посилення покарань за порушення правил дорожнього руху вже розглянуто в ході засідання Постійного комітету Ради міністрів. Тепер документ надійде на обговорення в уряд, а потім буде переданий до парламенту. Про це повідомило Радіо Польща.

загрузка...