Не розмитнювати автомобілі дозволять протягом 1 року

0

Створена Геннадієм Москалем робоча група представників власників автомобілів з іноземною реєстрацією та юристів митниці розробила проект закону, згідно з яким термін перебування в Україні автомобілів з іноземною реєстрацією збільшується з нинішніх 5 днів до одного року.

Як зазначається, проект закону про внесення змін до Митного кодексу щодо особливостей тимчасового ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування на митну територію України голова ОДА особисто доставить у Верховну Раду.

Цитата: 
«Основна мета законопроекту — привести українське законодавство до міжнародних договорів (які є складовою частиною українського законодавства) з урахуванням реальної економічної ситуаці», — йдеться в повідомленні.

Також наводиться відсканований текст законопроекту, згідно з яким «тимчасове ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування, що класифікуються за товарними позиціями 8702,8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонн) 8711 згідно з УКТ ЗЕД та причепів до них товарної позиції 8716 дозволяється на строк до одного року під письмове зобов’язання зворотного вивезення за умови письмового декларування, передбаченого законодавством України для громадян».

Читайте также:  На что водителям лучше не жалеть денег

У тексті законодавчої ініціативи наголошується, що зараз термін вивезення транспортних засобів, ввезених з метою транзиту, становить 5 днів, якщо переміщення відбувається у межах однієї митниці і 10 днів якщо переміщення відбувається у межах двох і більше митних пунктів.