Чим загрожує підробка документів при імпорті авто

98

Напередодні на митному посту «‪Ужгород‬» Закарпатської митниці ДФС працівники митниці припинили незаконну спробу ввезення в Україну легкового автомобіля. Українець обрав для проходження митного контролю «червоний коридор». На пункт пропуску громадянин заїхав легковим автомобілем «SKODA» модель «YETI» із транзитним номером.

Прямував зі Словаччини в Україну в приватних справах, – йдеться у повідомленні відділу комунікацій ГУ ДФС у Закарпатській області.

Згідно з поданими до митного контролю товаросупровідними документами, через митний кордон України в митному режимі «імпорт» переміщувався легковий автомобіль «SKODA» модель «YETI», 2014 року, загальною вартістю 7200 Євро.

У ході проведення митного контролю митники виявили розбіжність щодо продавця та вартості транспортного засобу.

У результаті проведення аналітично-пошукових заходів, проведено звірку з митними органами Словаччини. Після опрацювання інформації встановлено, що продавцем автомобіля є фірма з Нідерландів, а вартість авто складає 12 300 євро.

Таким чином, громадянин, як підставу для переміщення автомобіля подав документи, що містять неправдиві дані щодо відправника та його вартості.

Наразі складено протокол про ‪порушення, автомобіль вилучено.