В яку суму обійдеться перевзути авто на зимову гуму

0

Українські водії все частіше намагаються зекономити на зимовій гумі для свого авто, хоча експерти радять не купувати б / у.

За даними фахівців, «переобувка» комплекту шин (4 шт.) обходиться автолюбителям в середньому 200 — 250 грн на невеликі діаметри (13 і 14 радіус) і 250 — 350 грн — для коліс побільше (15 — 17 діаметри).

«Вартість послуг шиномонтажу зросла на 35 — 50% в порівнянні з минулим роком — це пов’язано з підвищенням вартості витратних матеріалів та оплати праці працівників. Вартість же автомобільних шин підвищилася приблизно на 10 — 15% — через підвищення курсу іноземних валют», — розповів керівник відділу продажів Руслан Гурин.

За його словами, на вартість вплинуло подорожчання електроенергії, і оренда землі.

«В основному клієнти шукають б / у шини, але ми намагаємося переконати їх в покупці нових, так як різниця між б / у і новими бюджетними, є несуттєвою», — додав власник шинного центру Олександр Ткаченко.

У загальному ціна зимових шин середнього рівня якості буде коштувати на сьогоднішній день від 950 до 1250 грн за покришку., в той час як б / у будуть дешевше на 35 — 65%.

загрузка...