В Україні заборонили рух вантажівок на трасах вдень

2

«Укравтодор» з 1 червня ввів обмеження на рух великовантажного транспорту автодорогами загального користування з 10:00 по 22:00 при температурі повітря вище + 28С.

Про це сказано в повідомленні прес-служби «Укравтодору».

«З початку літа рух автотранспорту загальною масою понад 24 тонни з навантаженням 7 і більше тонн на вісь при температурі повітря + 28ºС і вище заборонено на всіх автомобільних дорогах державного значення. Заборона діятиме впродовж всього літнього періоду в денний час доби з 10:00 до 22:00», — зазначається в повідомленні.

За словами представників агентства, такі заходи необхідні для забезпечення безпеки як водіїв, так і збереження автошляхів.

«Загальний обсяг збитків, які завдають недобросовісні перевізники, щорічно становить близько 2,5-3 млрд грн», — підкреслили в «Укравтодорі».

Крім того, в агентстві нагадали, що 21 жовтня 2015 року Кабінет міністрів прийняв постанову №869, якою заборонив рух автомобільними дорогами загального користування місцевого значення вантажівок загальною вагою понад 24 тонни.

В «Укравтодорі» додали, що зараз на дорогах працюють територіальні підрозділи «Укртрансбезпеки» та Національної поліції із залученням 33 пунктів габаритно-вагового контролю, які слідкують за дотриманням водіями вантажних транспортних засобів вагових параметрів.

На порушників накладається штраф у розмірі 40 неоподатковуваних мінімумів громадян (1 мінімум становить 680 грн), а на перевізника — 100 неоподатковуваних мінімумів підприємців (1 мінімум становить 1700 грн).

загрузка...