Чиновники поповнюють автопарк по-тихому

0

Філія «ВРТП «Укргазенергосервіс» ПАТ «Укртрансгаз» 15 вересня оголосила тендер на закупівлю нових легкових автомобілів на очікувану суму 77,51 млн грн. Торги відбудуться в листопаді. Строк поставки – до кінця березня 2017 року.

У середньому очікувана ціна однієї автівки становить 934 тис грн. Планують замовити 83 автомобіля. У тому числі седани:

— 11 п’ятимісних із бензиновими двигунами Євро-5 1991-3000 куб см., АКП, клімат-контролем, шкіряним оздобленням сидінь, керма і важеля, легкосплавними дисками та асистансом паркування спереду і ззаду. У них передбачено не тільки електрорегулювання положення сидіння водія у 8 позиціях, але і поперекову підтримку на сидіннях водія та переднього пасажира.

— 10 п’ятимісних із бензиновими двигунами Євро-5 1991-3000 куб см., АКП, клімат-контролем, шкіряним оздобленням сидінь, керма і важеля, легкосплавними дисками та асистансом паркування спереду і ззаду;

— 56 п’ятимісних із бензиновими двигунами Євро-6 1700-2000 куб см., АКП 7G-tronic, клімат-контролем, шкіряним оздобленням керма і важеля та легкосплавними дисками. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Окрім цього планують придбати мінівени:

— 1 семимісний напівкапотний вагон із дизельним двигуном Євро-5, повним приводом 4Matic, АКП 7G-tronic, клімат-контролем, легкосплавними дисками;

— 5 восьмимісних напівкапотних вагонів із дизельним двигуном Євро-5, АКП 7G-tronic, клімат-контролем, шкіряним оздобленням керма і важеля, легкосплавними дисками та паркувальним радаром спереду і ззаду.

Вказівок у технічному завданні на виробника немає, але привід 4Matic та автоматична коробка передач 7G-tronic – це торгові марки компанії «Mercedes-Benz». У мінівенів також має бути система розпізнавання утомленості водія Attention Assist, яка теж встановлюється у «мерседесах».

загрузка...